Bumerang

povídky
Povídky Bumerang | Brožovaná | Počet stran 137
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
150,00 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: 30001
cena:150,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

"Bumerang" je povídková kniha, která zavede čtenáře do tajemného baru plného neuvěřitelných příběhů. V tomto zařízení, nazvaném Bumerang, se setkávají různí lidé, kteří se zastavují na svou oblíbenou skleničku. Barman, vášnivý posluchač, s radostí naslouchá jejich vyprávění a tyto příběhy proměňuje ve fascinující povídky.

Každá povídka představuje samostatný příběh, který se odehrává ve vlastním časoprostoru a s rozmanitými postavami. Avšak díky prostředí baru se příběhy prolínají a vytvářejí tak nečekané spojitosti a vazby. Čtenáři se tak dostávají do nitra každé postavy, zároveň však odkrývají i tajemství a překvapivé propojení mezi jednotlivými příběhy.

"Bumerang" je kniha, která otevírá dveře do světa fantazie, emocí a nečekaných událostí. Každá povídka přináší unikátní atmosféru, dobrodružství a hluboké myšlenky, které se dotýkají lidských zážitků a vnitřních pocitů. Tato sbírka příběhů nabízí čtenářům nezapomenutelnou jízdu plnou zvratů a odkrývá sílu vyprávění a moc příběhů, které nás provázejí i v našem vlastním životě.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).