Co oči nevidí

Povídky
Povídky - Co oči nevidí | Brožovaná | Počet stran 125
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
99,00 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: 30002
cena:99,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

"Co oči nevidí" je neobyčejná povídková kniha, která láká čtenáře na pestrý mix emocí, překvapení a hlubokých úvah. Autor nás zavede do světa, ve kterém se potkáváme s příběhy smutnými i veselými, tajemnými i erotickými, vážnými i filozofickými.

V této sbírce povídek se čtenáři dostanou do kontaktu s různými aspekty lidského života a prozkoumají škálu lidských emocí. Smutné příběhy přinášejí vzpomínky na ztráty a bolest, zatímco veselé příběhy osvěžují srdce a rozjasňují tváře. Tajemné příběhy naplňují čtenáře zvědavostí a nečekanými zvraty, zatímco erotické příběhy rozdmýchávají vášeň a touhu. Vážné a filozofické příběhy pak nabízejí prostor k hlubokému zamyšlení nad lidskou existencí a významem života.

"Co oči nevidí" je kniha, která překračuje hranice a nechává čtenáře ponořit se do různorodých světů a příběhů. Autorova schopnost zachytit lidské prožitky a zobrazit je prostřednictvím poutavých povídek vytváří prostor pro vlastní emocionální a intelektuální dobrodružství čtenáře. Tato sbírka příběhů je jako kaleidoskop lidského života, který nám ukazuje, že skutečnost je mnohem bohatší a složitější, než bychom si mohli představit.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).